Аналітика управлінського обліку

Вебинар

Початок:

21 жовтня, 11:00
Тривалість: 2,5 години

Спікер:

Прендзевська Олена, фінансовий бізнес-консультант, керівник партнерських проєктів із запровадження й автоматизації фінансового менеджменту

Аудиторія:

фінансові керівники корпоративних бізнесів, передплатники журналів «Управління фінансами» та «Фінансовий директор компанії», фінансові директори, бізнес-аналітики, економісти, фінансові менеджери.

Як складати управлінську звітність, щоб не доводилося весь час розшифровувати деталі чи змінювати структуру та форми? Які показники стосуються генерального рівня, а які слід відстежувати онлайн? Визначимо, як сформувати оптимальний набір параметрів аналізу для різних цілей. Розберемо універсальний підхід для проєктування дашборів і принципи розробки рішень на підставі аналітики управлінської звітності. Розглянемо алгоритми і приклади автоматизації аналітики від обліку первинних транзакцій нових операцій до візуалізації результатів для запрограмованих управлінських рішень.

На вебінарі поговоримо про:

  • Генеральна, оперативна звітність та прогностичні показники
  • Правила побудови дашбордів
  • Підготовка аналізу для власника, керівника, кредитора
  • Автоматизація аналітики
  • Інтерпретація  та використання результатів управлінської звітності

Учасники отримають роздатковий матеріал із формами і прикладами звітів та аналізу для різних сфер бізнесу, приклади дашбордів.